Golfcup voor Young Masters

 In Geen categorie

De jaarlijkse golfwedstrijd tussen de Young Masters en de MoB is beslist in het voordeel van de eersten. Nu de wisselbeker ‘met de grote oren’ drie maal gewonnen is door de Berghoteliers, zullen de MoB volgend jaar op zoek moeten naar een nieuw kleinood.

Opnieuw was Dorhout Mees in Biddinghuizen het strijdtoneel van de golfdag die dit jaar dit geuzennaam ‘knallen met ballen’ meekreeg. Samen met de golfclub wisten de Young Masters een leuk programma te bedenken, met een keuze voor de wedstrijd bestaande uit 18 holes of kleiduivenschieten in combinatie met 9 holes of een clinic waarbij ook echt de baan werd ingegaan.

IMG_3639

De puntentelling resulteerde in de nodige emoties en maakte onbekende handicaps in menigeen los. (Niet) alles overwegende kwam volgend de wedstrijdjury uit op de volgende uitslagen:
18 Holes – M: 35,4 YM: 37
9 Holes – M: 16,6 YM: 25,3
Clinic – M: 2 YM 4
Kleiduivenschieten – M: 8.2 YM 8,2

Dit betekende een nipte overwinning voor de Young Masters. De sfeer was gemoedelijk, iedereen heeft zich vermaakt en de MoB pakken de handschoen voor 2016 op om de dag te organiseren.

Contact Us

We zijn er nu niet. Maar je kunt ons een e-mail sturen en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.